Dantų balinimas namuose

Dantų balinimas namuose

Dantų balinimas namie

Efektyviai dantis išsibalinti galima ir namų sąlygomis, jei pasirenkamos tinkamos priemonės. Dantų balinimas namuose kapomis šiai dienai yra bene efektyviausia balinimo sistema dantų balinimui namie.

Pašviesinkite savo šypseną mūsų odontologijos klinikoje „Dentaura“ Kaune užsisakę jums individualiai pritaikytas balinimo kapas.

Efektyvi dantų balinimo sistema namuose

Namuose naudojamos nereceptinės priemonės paprastai neturi savo sudėtyje vandenilio peroksido (arba turi itin mažus kiekius), todėl jos negali išbalinti dantų. Dantų balinimas namuose kapomis naudoja balinamąjį gelį su vandenilio peroksidu, todėl puikiai išbalina dantis.

Dantų balinimo namuose etapai ir eiga

1 žingsnis. Nusprendus atlikti balinimą, reikia susiderinti vizitą pas odontologą, kurio metu bus nuimtos dantų formos individualioms kapoms gaminti.

2 žingsnis. Kapos apie 1-2 savaites gaminamos laboratorijoje. Odontologas perduoda pagamintas kapas pacientui ir pamoko kaip balinti dantis jomis.

3 žingsnis. Prieš naudojimą būtina gerai dantų šepetėliu ir dantų siūlu išvalyti dantis ir tarpdančius. Tuomet į kapas įšvirkšti tiek balinamojo gelio kiek rekomenduojama. Uždėtas kapas laikyti per naktį, 10-14 naktų iš eilės.

Siekiant lūkesčius atitinkančio balinančio rezultato svarbu laikytis odontologo rekomendacijų ir eigos, bei skirti dvi savaites dantų balinimui kapomis.

Laikas. Specialios konkrečiam asmeniui pritaikytos kapoms pagaminti reikia laiko. Skirtingai nei odontologo kabinete atliekamas dantų balinimas, kapos reikalauja daugiau laiko. Visų pirma, užtrunka apie vieną dvi savaites nuo dantų kapų pamatavimo klinikoje iki jų pagaminimo laboratorijoje. Pats gydymo-balinimo procesas užtrunka apie dvi savaites (10-14 procedūrų), užsidedant kapas kiekvieną naktį prieš einant miegoti, kol pasiekiamas norimas rezultatas.

Instrukcijos. Svarbu laikytis naudojimosi instrukcijų – laikyti nurodytą laiko tarpą, atlikti nurodytą procedūrų skaičių ir į kapas įšvirkšti tiek balinamojo gelio, kad nedengtų dantenų, o tik dantis.

Rezultatai. Kiekvienam pacientui rezultatai gali būti skirtingi. Kapos puikiai pašalina išorines dėmes, tačiau nepašalina dėl vaistų, genetikos ar traumų pasikeitusios dantų spalvos. Vidinę dantų spalvą gali pašviesinti tik odontologas.

Kauno stomatologijos klinikos „Dentaura“ aukštos kvalifikacijos gydytojai atsakys į visus jums kilusius klausimus susisiekus telefonu: +370 373 13151 ar atvykus į konsultaciją klinikoje.