Išimami dantų protezai

Išimami dantų protezai

Išimami dantų protezai Kaune

Netekimas danties ar dantų subjauroja ne tik šypseną, bet apsunkina kramtymą ir kalbėjimą. Netikėtai netekus dantų – išimami dantų protezai yra greičiausias ir pigiausias būdas atgauti prarastus dantis.

Išimamų protezų nauda

Išimami dantų protezai turi savo privalumų: – Mažiausiai invazinė protezų rūšis, kuri grąžina šypseną. – Pigiausias protezavimo būdas. – Protezai palengvina kramtymą, kandimą ir kalbėjimą. – Suteikia pasitikėjimo savimi šypsantis. – Lengva prie jų priprasti. – Apsaugo likusius dantis nuo pasislinkimo.

Išimamų protezų tipai

Išimami dantų protezai būna daliniai arba pilni. Daliniai protezai pakeičia vieną, kelis ar eilę dantų ir paprastai tvirtinami prie dantų, o pilni – pakeičia visus apatinio arba viršutinio žandikaulio dantis ir tvirtinami prie dantenų, gomurio.

Klinikoje gaminame išimamus plastikinius kietus protezus, kurie gali užpildyti tiek pilnus, tiek dalinius defektus burnoje. Galima pasirinkti iš tokių tipų protezų:

– Elastinės plokštelės;
– Termoplastiniai dantų protezai;
– Lanko atraminiai protezai.

Išimami protezai dažniausiai pasirenkami, kai reikia pakeisti kelis ar eilę dantų, nes jie patogiai prisitvirtina prie dantų ir dantenų. Jie tvirtai prikabinami prie šalia esančių dantų ir dantenų.

Pilni išimami protezai gali sukelti daugiau diskomforto ir rūpesčių, nes jie bus „klijuojami“ prie gomurio specialiais klijais arba tvirtinami prie kraštinių nuosavų arba protezavimas atliekamas ant implantų. Jie nesilaiko taip stabiliai kaip daliniai protezai. Dažnai pilnai išimami protezai naudojami kaip laikini protezai, kol sugis dantenos ir pacientas pasiruoš dantų implantacijai ar sulauks pagamintų fiksuotų protezų.

Išimamų dantų protezų kaina

Dažniausi pacientų atsiliepimai apie išimamus dantų protezus būna tai, kad jie pigūs ir greitai pagaminami. Nors išimami protezai gaminami pagal individualų užsakymą, palyginus su kitais protezavimo būdais yra visiems prieinamas protezavimo būdas.
Mūsų patyrę odontologai Kauno klinikoje „Dentaura“ parinks jums tinkamiausią protezavimo būdą pagal jūsų individualią situaciją. Užsirašykite pirmajam vizitui, kurio metu padėsime jums pasirinkti optimaliausią protezavimo būdą už prieinamą kainą.

Kauno stomatologijos klinikos „Dentaura“ aukštos kvalifikacijos gydytojai atsakys į visus jums kilusius klausimus susisiekus telefonu: +370 373 13151 ar atvykus į konsultaciją klinikoje.