Dantų rentgeno nuotraukos

Dantų rentgeno nuotraukos

Dantų rentgeno nuotraukos Kaune

Odontologas vizualiai apžiūrėjęs dantį gali matyti tik paviršiuje esantį ėduonį, tačiau nemato viduje danties esančių problemų. Šviečiantys balti dantys gali slėpti rimtas dantų problemas.

Dantų rentgeno nuotraukos – tai pagalbinė diagnostinė priemonė, kuri padeda įvertinti žandikaulio struktūrą, dantų vainikų ir šaknų būklę, ir laiku identifikuoti plintantį kariesą dantyse.

Kokio tipo dantų rentgeno nuotraukas darome?

Dentalinė rentgenograma

Šio tipo nuotraukos atliekamos, kai norima nustatyti 1-3 dantų būklę. Juose matoma kietųjų audinių situacija, dantų šaknų kanalų išsidėstymas, ėduonis ir kitos žandikaulio dalys, kurios padeda ne tik tiksliau diagnozuoti ligą, bet ir parinkti optimalų gydymo būdą ir taktiką. Taip pat tai padeda stebėti gydymo eigą ir rezultatus.

Dantų rentgeno nuotraukų nauda

Viena dažniausių dantų problemų yra dantų ėduonis. Jis ne visada matomas plika akimi, o ilgai nepastebėtas ėduonies plitimas gali sukelti dideles dantų ligas. Rentgenas padeda laiku identifikuoti problemas ir pašalinti problemas paprastu gydymo būdu. Kartais gali užtekti profesionalios burnos higienos ar paprasto plombavimo, kurie sustabdys tolimesnį ėduonies plitimą.

Dantų rentgenas taip pat gali aptikti infekcijos (uždegimo) židinius aplink danties (dantų) šaknis, cistas ir kitas patologijas. Tai gali padėti nustatyti net navikus ir vėžį.

Ankstyvas ligos diagnozavimas garantuoja paprastesni, pigesni gydymo būdą.

Šiuolaikinė nuotraukų darymo technologija naudoja itin saugius spinduliuotės kiekius, kuriuos patiria žmonės 1-2 valandas skridę lėktuvu. Net nėščiosios ir vaikai gali darytis rentgeno nuotraukas.

Daugeliui gali kilti klausimų, kodėl odontologai palieka patalpas, kai daro nuotrauką? Todėl, kad jie kiekvieną dieną daro po 3-5 ar daugiau nuotraukų, todėl išeidami jie apriboja savo patiriamą radiacijos poveikį.

Mūsų odontologijos klinikoje „Dentaura“, esančioje P. Plechavičiaus g. 1-1, Kaune, teikiame visas odontologijos paslaugas, profesionalią burnos higieną, turime visas dantų gydymui reikalingas diagnostikos priemones. Susisiekite su mumis elektroniniu paštu uabdentaura@gmail.com arba paskambinkite telefonu + 370 37 313151 ir užsiregistruokite vizitui, kurio metu odontologas suteiks konsultaciją visais dantų gydymo klausimais ir padarys jūsų danties ar dantų nuotrauką.

Kauno stomatologijos klinikos „Dentaura“ aukštos kvalifikacijos gydytojai atsakys į visus jums kilusius klausimus susisiekus telefonu: +370 373 13151 ar atvykus į konsultaciją klinikoje.