Dantų apsaugos sportininkams

Dantų apsaugos sportininkams

Individualios apsauginės sportinės kapos Kaune

Dantų traumos ir jų netekimas dažniausiai pasitaiko žmonėms, kurie užsiima aktyviu kontaktiniu sportu. Nesvarbu, vaikas ar suaugusysis – visiems gali grėsti dantų traumos sportuojant. Jei užsiimate tokiais kontaktiniais sportais kaip boksas ar karatė, komandiniais sportais kaip ledo ritulys ar rankinis, o galbūt tiesiog aktyviai leidžiate laisvalaikį jodinėdami, važinėdami riedučiais ar riedlente, jums kyla grėsmė patirti dantų traumas.

Individualios dantų apsaugos yra geriausias sprendimas norintiems apsaugoti savo dantis nuo smūgių, skilimų, dantų netekimo. Individualias dantų apsaugas galite užsisakyti Kaune odontologijos klinikoje „Dentaura“, kurios bus pritaikytos būtent jūsų sąkandžiui ir dantims.

Kodėl sportuojant reikia naudoti sportinę dantų apsaugos kapą?

Sportuojant ar aktyviai leidžiant laisvalaikį gali įvykti netikėtų skaudžių traumų, kurios dažnai lemia dantų netekimą, jų įskilimą ar nuskilimą, dantenų ar kitų audinių aplink dantis pažeidimą (lūpų, žandų, liežuvį). Jei sportuojant naudojama kapa, ji suveikia kaip amortizatorius ir apsaugo ne tik kietus burnos audinius, bet ir minkštuosius nuo didelių sužalojimų. Kapa padeda sumažinti smūgio jėgą.

Burnos apsauga dėvima ant viršutinio žandikaulio dantų. Būtina pasirinkti itin patvarią ir gerai besilaikančią apsaugą, kad ji neiškristų iš burnos užsiimant sportu. Su ja turi būti lengva kvėpuoti ir net kalbėti.

Kokie individualios sportinės dantų apsaugos kapos privalumai?

Daugelis sportuojančių žmonių naudoja sporto parduotuvėje įsigytas universalias sportines kapas, tačiau jos taip gerai dantų neapsaugo kaip individualiai asmeniui pagamintos kapos. Kodėl?

Individualiai pagamintos dantų apsaugos užtikrina geriausią apsaugą, nes yra pritaikytos būtent sportininko dantims, nes pagamintos odontologo pagal dantų atspaudus. Ji, būdama individualiai pagaminta, patogiai įsitvirtina, niekur nespaudžia ir yra daug mažesnis šansas, kad nuo smūgio iškris.

Kauno stomatologijos klinikos „Dentaura“ aukštos kvalifikacijos gydytojai atsakys į visus jums kilusius klausimus susisiekus telefonu: +370 373 13151 ar atvykus į konsultaciją klinikoje.