Cirkonio keramika

Cirkonio keramika

Dantų protezavimas cirkonio keramika Kaune

Cirkonio keramikos vainikėliai – bene populiariausias būdas protezuoti priekinius dantis, ypač tarp alergiškų asmenų. Ši medžiaga nesukelia alergijos ir infekcijų. Žmonės, pasirinkę cirkonio keramikos vainikėlius ne tik gali vėl džiaugtis gražia šypsena, bet ir patogiai kramtyti maistą ir lengvai prižiūrėti dantis.

Odontologijos klinikoje Kaune „Dentaura“ protezuojame dantis cirkonio keramikos vainikėliais. Jei nusprendėte atgaminti savo natūralius dantis šiuo būdu, maloniai lauksime jūsų apsilankant mūsų klinikoje P. Plechavičiaus g. 1-1, Kaune.

Kas yra cirkonio keramika?

Protezai yra gaminami iš cirkonio oksido, kurio konstrukcija suformuojama specialiame frezavimo aparate kietinant medžiagas itin aukštoje temperatūroje. Cirkonis tampa itin tankus, todėl net praėjus daugeliui metų nuo pagaminimo nekeičia savo struktūros ir spalvos.

Konstrukcija gaminama naudojant naujausią skaitmeninę programinę įrangą, todėl pagaminami itin tikslaus dydžio dantų protezai. Kuo tikslesnis protezas pagaminamas, tuo geriau jis priglunda prie audinių.

Cirkonio keramika yra laikoma bemetale keramika, kuri yra bio-suderinama, todėl puikiai tinka ir alergiškiems pacientams.

Privalumai

  • Tvirta ir ilgaamžė medžiaga.
  • Laikui bėgant nekeičia spalvos.
  • Tinkami naudoti net griežiantiems dantis.
  • Pagaminami itin tikslūs protezai, todėl labai komfortabilūs.
  • Itin saugūs protezai, tinkami alergiškiems asmenims.
  • Išvaizda kaip natūralių dantų, pralaidūs šviesai.
  • Tinkama medžiaga protezuoti priekinius dantis, nes medžiaga yra estetiškai patraukli.
  • Medžiaga atspari apnašoms.
  • Bemetalės keramikos protezai yra lengvi.

Trūkumai

Turbūt vienintelis šios keramikos trūkumas – kaina. Cirkonio keramikos kaina yra didesnė nei protezuojant kitų rūšių medžiagomis (tarkime, metalo keramika), tačiau jų kokybė, natūrali išvaizda ir ilgaamžiškumas laikui bėgant atsiperka su kaupu, todėl nelieka kainos skirtumo. Kviečiame užsiregistruoti pirmajam vizitui mūsų klinikoje ir išsirinkti jums optimaliausią ir prieinamą protezavimo būdą. Džiaukitės savo šypsena vėl!

Kauno stomatologijos klinikos „Dentaura“ aukštos kvalifikacijos gydytojai atsakys į visus jums kilusius klausimus susisiekus telefonu: +370 373 13151 ar atvykus į konsultaciją klinikoje.