Dantų poliravimas

Dantų poliravimas

Dantų paviršiaus poliravimas Kaune

Dantų poliravimas yra viena iš profesionalios burnos higienos procedūros dalių. Jis padarys jūsų dantis lygius ir blizgius. Taip pat pagerins ne tik emalio estetinę išvaizdą, bet ir padarys burnos kvapą gaivų bei padės išvengti karieso susidarymo.

Pagražinkite savo šypseną mūsų odontologijos klinikoje „Dentaura“ Kaune. Susisiekite su mumis ir užsirašykite profesionaliai burnos higienai.

Kas yra dantų poliravimas?

Tai dantų valymo procedūra, kuri išlygina dantų paviršių, pašalina dėmes, padeda atsikratyti apnašų, padaro dantis blizgius ir švarius bei atlieka prevencinę funkciją prieš dantenų ligas.

Kokie dantų paviršiaus poliravimo privalumai?

Tiek natūralūs dantys, tiek plombos yra linkusios keisti spalvą, ypač pas tuos asmenis, kurie reguliariai vartoja kavą, vyną, arbatą, ar rūko. Paviršių poliravimas gali neapsaugoti nuo dantų ir dantenų ligų, tačiau tie, kurie reguliariai juos poliruoja turi mažiau apnašų ir bakterijų burnos ertmėje, kurios ir sukelia minėtas ligas.

Poliruojant dantis pašalinama susidariusi bio-plėvelė (apnašos) ant dantų, kuri gali lemti karieso atsiradimą ir emalio pažeidimą, dantenų ligas. Kasdienis dantų valymas (du kartus per dieną) ir dantų poliravimas užtikrins, kad bio-plėvelė nesikaups ant dantų.

Parduotuvėse, vaistinėse rasite įvairių poliravimo priemonių ir liaudies receptų, kurie žada tokį patį blizgančių dantų rezultatą kaip poliruojant profesionalaus odontologo ar burnos higienisto. Tose priemonėse ir receptuose naudojama soda arba aktyvuota anglis. Odontologai rekomenduoja atsargiai naudoti tokias priemones, nes pažeistas emalis negrįžta, o nudilęs emalis gali sukelti dantų jautrumą ar net ėduonį.

Saugiausias pasirinkimas norint poliruoti dantis yra, tai daryti odontologijos klinikoje, kurioje dantistas gali įvertinti jūsų dantų būklę ir parinkti geriausią būdą.

Kauno stomatologijos klinikos „Dentaura“ aukštos kvalifikacijos gydytojai atsakys į visus jums kilusius klausimus susisiekus telefonu: +370 373 13151 ar atvykus į konsultaciją klinikoje.