Balinimo kapos

Balinimo kapos

Balinimo kapos Kaune

Norite pasišviesinti pageltusius dantis namuose, tuomet siūlome išmėginti individualiai jums padarytas balinamąsias kapas dantims. Tai turbūt vienintelė efektyvi balinimo priemonė naudojama namuose, kuri išties pašviesina dantis.

Kas yra balinimo kapos, kokia jų paskirtis?

Balinimo kapos, tai specialiai pagal paciento dantų atspaudus pagaminti įdėklai, į kuriuos įšvirkščiamas rekomenduojamas kiekis balinančios medžiagos. Įdėklas su balinamuoju geliu užmaunamas ant švarių dantų ir paliekamas per naktį. Kadangi kapos pagaminamos individualiai, jos puikiai išsilaiko burnoje per naktį. Jų paskirtis yra saugiai išbalinti dantis ir išlaikyti balinamąjį gelį per naktį.

Kokie privalumai balinant dantis kapomis?

Balinimas kapomis kokybe gali atitikti profesionaliam balinimui pas odontologą, jei atliekamas tiksliai pagal odontologo rekomendacijas. Šis būdas yra pigesnis nei balinant pas odontologą kabinete.

Dažniausiai balinimas kapomis pasirenkamas dėl savo patogumo – pacientai gali procedūras atlikti pagal savo tvarkaraštį, reguliuoti procedūrų skaičių ir laiką pagal save, bei patys spręsti kokį efektą nori pasiekti.

Kokie trūkumai balinant dantis kapomis?

Lėtai ir ilgai trunkantis procesas nei balinant odontologui. Paprastai norint pasiekti keliais tonais šviesesnius dantis pacientas turės atlikti 10-14 procedūrų iš eilės. Tai gi, balinimas užtruks apie dvi savaites. Be to, balinimas kapomis yra rizikingas, nes dantis galima išbalinti dėmėmis ir galutinis rezultatas paciento gali netenkinti, o retais atvejais net kelti skausmą.

Prieš balinant dantis kapomis būtina pasitarti su odontologu ir išsiaiškinti, ar jums galima balinti dantis tokiu būdu.

Balinimo kapų kaina

Dantų balinimas kapomis namuose lyginant su kitomis balinimo priemonėmis namuose bus brangesnis, nes pacientui reikės odontologijos kabinete pasigaminti specialiai jam pritaikytas kapas bei įsigyti specialų balinamąjį gelį. Tačiau tai bus pigesnė procedūra, nei balinant dantis odontologijos kabinete.

Kur galima pasigaminti balinimo kapas Kaune?

Kauno odontologijos klinikoje „Dentaura“ konsultuojame visais dantų balinimo klausimais, nuimame dantų atspaudus ir pagaminame individualiai asmeniui pritaikytas kapas. Kviečiame registruotis pirmajam vizitui ir pradėti kelionę į savo idealią šypseną!

Kauno stomatologijos klinikos „Dentaura“ aukštos kvalifikacijos gydytojai atsakys į visus jums kilusius klausimus susisiekus telefonu: +370 373 13151 ar atvykus į konsultaciją klinikoje.